Nekompromisní kvalita

a trvanlivost výtisků!

 

Ti, co s námi již nějakou tu dobu spolupracují,  vědí jak dbáme na udržování co možná nejvyššího standardu nabízených služeb a aktuálnost užívaných technologií. Abychom i nadále dokázali nabízet špičkové služby v odvětví velkoformátového tisku, opět modernizujeme!

 

Pečlivě jsme vybírali a srovnávali, abychom Vám nyní mohli představit špičku ve své kategorii, která nejen zvýší kapacitu naší výroby, ale především posunuje hranice možností digitálního velkoformátového tisku  .

 

Seznamte se s naším novým

DESETIBAREVNÝM TISKOVÝM STROJEM

Epson SureColor S70610 (10C)

 

 

Díky bílému a metalickému stříbrnému inkoustu je lze při navrhování grafiky popustit uzdu fantazii a realizovat velmi náročné instalace, využívající průhledných podkladových materiálů, nebo působivých grafik s uplatněním stříbrných a metalických prvků, a to vše v jediném průchodu tiskovým strojem.

 

Na této tiskárně budeme samozřejmě tisknout i vše, na co jste byli doposud zvyklí:
bannery a postery, zezadu prosvětlené panely, zobrazovací systémy pro prodejny, informační systémy, grafiku do výkladů a pro vozidla, vývěsní štíty, plakáty, billboardy,  tapety, podlahy  a mnohé další …

 

Nyní několik techických informací:Tiskárna se vyznačuje vysokým rozlišením i při vysoké rychlosti tisku. Využívá nejmodernější inkoustovou technologii společnosti Epson, UltraChrome GSX, která je zárukou bezpečného prostředí, rozsáhlé nabídky barev a výjimečné odolnosti tisku.

Široký gamut barev:Sada inkoustů UltraChrome GSX s barvou light magenta, light cyan, light black, oranžová, s barvami CMYK garantuje nejširší gamut barev, jaký je u tiskáren Epson SureColor k dispozici. Celkem však tiskárna disponuje inkousty v 10 různých barvách používá navíc ještě bílý a metalický stříbrný inkoust. Tím se rozšíří možnosti využití až do oblasti špičkových orientačních a dekorativních systémů. Přechod barev je  výjimečně plynulý. To umožňuje použití světlých inkoustů, a to včetně light black, která garantuje propracovaný tisk ve škále neutrální šedé barvy.

Ekologické provedení:ZELENÉ technologie nejsou jenom ekologické, ale dokonce chrání přírodní zdroje. Naše nová tiskárna, disponuje kompletním "zeleným" osvědčením. Nový inkoust UltraChrome GSX neobsahuje nikl, karcinogenní látky ani škodlivé sloučeniny fluoru!

Vysoká odolnost tiskuNový inkoust UltraChrome GSX se zcela novým složením schne rychleji a vydrží více než 3 roky, aniž by výsledný tisk musel být zalaminován. Společně s tiskovou hlavou Epson Micro Piezo AD-TFP jsou zárukou tisku s dokonalou reprodukcí detailů a plynulými přechody barev.

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.