TISK FOTOGRAFIÍ • TISK FOTOOBRAZŮ • POLEP SKLA

Dokonalé barvy fotografií,
fotopláten a fotoobrazů

CENÍKY

VÝROBY

SPECIFIKACE

PRODUKTŮ

DEKORACE

NA SKLO

FOTO OBRAZY

TISK FOTO

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Fotografie nyní tiskneme na stroji

EPSON SureColor  S70610 (10c)

Epson SureColor 70610 (10c)

Tato tiskárna díky nejnovějším inkoustům
UltraChrome GSX a tisku barvami CMYK

doplněnými o lC+lM+lK+Orange disponuje nejširším barevným gamutem  ve své třídě!

EPSON UltraChrome GSX inkousty

Jistě již většina z vás zaznamenala, a to i díky medializaci z poslední doby, možnost nechat si vyrobit tapetu dle vlastních  představ, která bude přesně korespondovat se zbytkem architektury a vybavení vašeho interiéru. Naše studio k této novince přidává ještě další velmi zajímavý produkt.

 

Jde o výrobu designových polepů skleněných ploch, jinak také nazývaných GRAFOSKLO. Více se dozvíte níže na této stránce.

 

Pokud ovšem neplánujete tak velké změny svého interiéru, a patříte mezi amatérské, nebo profesionální fotografy, máme něco i pro Vás... Naše studio Vám nabízí tisk fotografií a "fotoobrazů", a to díky našemu špičkovému vybavení a dlouholetým zkušenostem, v té nejvyšší kvalitě.

 

Barevná věrnost je zajištěna nejen přesnou spektrometrickou kalibrací našich tiskových strojů, ale také faktem, že jsme schopni fotografie tisknout přímo z dat v barevném prostoru RGB, ve kterém jsou pořízeny. Tím je v maximální míře uchována celá barevná informace, kterou fotografie obsahuje.

 

Naši grafici navíc neustále doplňují své rozsáhlé znalosti a dovednosti na poli digitální úpravy fotografií tak, aby byli schopni naplno využít všechny možnosti moderního grafického softwaru při retuších fotografických dat, která nemají vždy ideální parametry pro tiskový výstup dle představ zadavatele ...

Tisk fotografií • výroba fotoobrazů • tisk na plátno

Specifikace produktů a vhodných datových formátů

SEZNÁMENÍ S TECHNOLOGIÍ NAŠEHO TISKU

Plnobarevný tisk na stroji EPSON SureColor S70610 (10c) s užitím nejnovější technologie inkoustů UltraChrome GSX v desetibarevné konfiguraci CMYK + lightC + lightM + lightK + Oranžová, volitelně STŘÍBRNÁ (pro metalické barvy) a BÍLÁ (tisk na transparentní a tmavé podkladové materiály), ve vysokém rozlišení 1440x1440 dpi.

 

Stroje EPSON SureColor S70610 (10c) a inkousty UltraChrome GSX v desetibarevné konfiguraci poskytují nejširší barevný gamut (velikost barevné škály interpretovatelná zařízením), který může současná velkoformátová technologie tisku nabídnout!

Tiskneme přímo z RGB dat bez převodu do CMYK s 16bitovým zpracování tiskových dat, proto fotografie vytištěné u nás vypadají opravdu barevně věrně i v těch nejjemnějších detailech.

 

Výstupy se vyznačují vysokou měrou odolnosti tisku vůči mechanickému poškození a dlouhodobou UV stabilitou barev.
(životnost tisku v exteriéru udává výrobce delší než 3 roky, a to i bez ochrany pomocí laminace a v interiéru je téměř neomezená) .

JAK DODAT DATA PRO TISK

SPECIFIKACE PRODUKTŮ V CENÍKU

Jako podklad pro výrobu slouží digitální, nebo zdigitalizovaná fotografie v odpovídající kvalitě (konzultujte s našimi grafiky). Datové soubory ponechte v původním formátu (RGB), v žádném případě nepřevádějte do prostoru CMYK (převodem by došlo ke zmenšení počtu zobrazených barev, a tím ke zkreslení barevné informace).  Formáty souborů RAW, TIFF, PSD, případně JPG (uloženo v nejvyšší kvalitě - nejmenší komprese souboru).

 

Data můžete zaslat e-mailem, nebo jako odkaz ze služby typu úschovna, dropbox a podobně. Vždy uveďte velikost, na kterou požadujete fotografii zvětšit. Naši grafici data překontrolují a sdělí Vám, zda jsou pro daný účel vyhovující, či nikoli. V případě nevyhovující kvality dat Vám  navrhnou optimální řešení ...

 

Naše studio Vám nabízí také Digitalizaci klasických fotografií. Další službou kterou můžete využít je retušování fotografií, a to i v režimu HDR.

 

Retušování je účtováno hodinovou sazbou 500 Kč / hodina + 21% DPH.

 

FOTOPAPÍR SATIN

Fotorelistický tisk na fotopapír renomovaného výrobce tiskových médií, firmy NESHEN, s hedvábným polomatným povrcem, NESHEN Solvoprint Photo Satin o vysoké plošné motnosti (gramáži) 240 g/m2.  Velmi věrné podání barev při tisku ze souborů v RGB forátu je zajištěno použitím přesných barevných profilů a RIPovacího softwaru s 16bitovým zpracováním barev.

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný vůči změnám barevnoti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

FOTO SAMOLEPKA

Jedná  se o tisk ve fotokvalitě na bílou podkladovou fólii, která je po vytištění opatřena matnou nebo lesklou vrchní vrstvou (laminací).

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný nejen vůči vlivům prostředí, ale zejména proti změnám barevnoti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

HLAVNÍ PŘEDNOSTI NAŠEHO TISKU

FOTO OBRAZ PVC

 Velmi věrné podání barev při tisku ze souborů v RGB formátu je zajištěno použitím přesných barevných profilů a RIP softwaru s 16bitovým zpracováním barev. Díky 16bitové technologii zpracování má výsledný tisk skutečně plynulé barevné přechody a velmi širokou barevnou škálu (široký gamut)

 

Tisk EPSON Sure Color S70610 (10c) s největším barevným rozsahem současnoti - 1440x1440 dpi, CMYK+lightC+lightM+lightK+Orange.

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný vůči změnám barevnosti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

Fotoobraz na plátně
ukázka dřevěného rámu na kterém jsou napnuty fotoobrazy na plátně

Jedná  se o tisk ve fotokvalitě na bílou podkladovou fólii, která je po vytištění opatřena matnou nebo lesklou vrchní vrstvou (laminací) a nakonec je celý motiv nakašírován na podkladovou desku z tvrzeného PVC o síle 3 mm.

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný nejen vůči vlivům prostředí, ale zejména proti změnám barevnoti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

FOTO OBRAZ DIBOND

Jedná  se o tisk ve fotokvalitě na bílou podkladovou fólii, která je po vytištění opatřena matnou nebo lesklou vrchní vrstvou (laminací) a nakonec je celý motiv nakašírován na podkladovou desku typu "bond" (sendvič tvořený dvěma AL pláty s černým PP jádrem) o síle 3 mm.

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný nejen vůči vlivům prostředí, ale zejména proti změnám barevnoti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

FOTO OBRAZ MALÍŘSKÉ PLÁTNO

Jedná  se o tisk ve fotokvalitě na Canvas Power sol satin 350 g/m2 - premiové 100% bavlněné plátno s hrubší nepravidelnou povrchovou strukturou. Díky svému přírodnímu složení umocňuje pocit kvality při věrné reprodukci fotografií a uměleckých děl. Saténový  povrch s vysokou bělostí pro optimální vzhled, elastický coating, struktura tkaní 2:1.

 

Hotový výtisk lze dle přání napnout na blind rám (vzhled klasického obrazu na plátně).

 

Díky užití inkoustů na ředidlové bázi s velmi vysokou UV ochranou, je výsledný produkt dlouhodobě odolný nejen vůči vlivům prostředí, ale zejména proti změnám barevnoti způsobeným vystavení vlivu UV záření.

nabízíme dvě základní varianty těchto polepů:

 

První variantou je polep imitující "pískované" sklo. Jedná se
o velmi
efektně a luxusně vyhlížející úpravu skleněné plochy, která nalezne uplatnění zejména v historických prostorách a při renovacích starožitných kusů nábytku, či dobových dveřních výplní.

 

Modernější a dnes velmi oblíbenou modifikací této technologie je fólie imitující pískované sklo potištěná dekorativními motivy. Zejména v moderně zařízených interiérech dokáže vykouzlit, například v kombinaci s podsvícením LED diodami, úchvatné efekty a dodat interiéru osobitou atmosféru.

možnosti dodání

1-3 dny

1-3 dny

CENÍK VÝROBY POLEPŮ SKLA

plnobarevný tisk ve vysokém rozlišení 720x1440 dpi,
CMYK+lC+lM+lK+O
. Vysoká odolnost tisku
vůči mech. poškození a dlouhodobá barevná stálost.

VINYLOVÁ FÓLIE S EFEKTEM PÍSKOVANÉHO SKLA (VYŘEZÁVANÉ ORNAMENTY)

Cena za výrobu 1 m2 motivu 1 500 Kč

VINYLOVÁ FÓLIE S EFEKTEM PÍSKOVANÉHO SKLA
(S BAREVNÝM POTISKEM)

do 1 m2

1 036 Kč

1-5 m2

816 Kč

5-15 m2

706 Kč

15 - 30 m2

 516 Kč

nad 30 m2

na dotaz

Ceny jsou uvedeny vždy za 1 m2 daného produktu,  bez 21% DPH
a jsou platné při tisku z hotových tiskových dat.

Poskytujeme výrazné agenturní slevy !

dotaz / kalkulace / objednávka

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Orientační ceník výroby polepů prosklených ploch

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.