POLEP DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ

Fotorealistický náhled
polepu jako standard!

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Celý proces návrhu designu začíná vyhledáním konkrétního modelu vozu v naší rozsáhlé databázi. Ta obsahuje přesné vektorové nákresy téměř všech modelů vozů z produkce věhlasných, ale i méně známých automobilek. Do tohoto nákresu zhruba promítneme klientovu představu budoucího designu. Ve spolupráci se zadavatelem je tento zpočátku hrubý návrh koncepce přetvořen do finální vizuální podoby. Nyní je už možné vypracovat i podrobnou kalkulaci ceny budoucího polepu.

 

Teprve po schválení rozpočtu klientem lze přistoupit k detailnímu dopracování grafického návrhu,  jehož výsledkem je nejprve fotorealistický náhled vašeho vozu s již "aplikovanou" grafikou, a po konečném odsouhlasení tohoto náhledu můžeme přistoupit k vlastní realizaci.

 

Charakteristiky a vhodnost použití jednotlivých materiálů používaných při realizaci polepů, včetně orientačních ceníků naleznete ZDE v sekci "VELKOFORMÁTOVÝ TISK A PLOTTER > polep automobilů"

 

 

jednoduchá řezaná reklama

řezaná s vektorizací loga

okenní grafika (zadní okno)

okenní grafika zadní a boční okna

 

 

osobní vůz, malá dodávka

dodávky, skříňové lehké nákl. vozy

 

 

osobní vůz, malá dodávka

dodávky, skříňové lehké nákl. vozy

SPECIÁLNÍ GRAFIKA

500 Kč

700 - 1 000 Kč

700 - 1 200 Kč

1 200 Kč

 

 

1 500 - 3 000 Kč

1 500 - 3 000 Kč

 

 

3 000 - 5 000 Kč

3 000 - 6 000 Kč

650 Kč/h

CENÍK NÁVRHŮ POLEPU AUTOMOBILŮ

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.

KOMPLETNÍ CELOPOLEP

ČÁSTEČNÝ CELOPOLEP

Všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH. Společnost Studio 2P s.r.o. si vyhrazuje právo je kdykoliv bez předchozího upozornění měnit, jakož i specifikace produktů.

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.