REKLAMNÍ POLEP A CELOPOLEP DOPRAVNÍCH PROSTŘEDKŮ

Polep automobilu může být velice levný,

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Kvalitní polep by měl bez větších viditelných změn vydržet na automobilu minimálně 3 roky. Ale to vyžaduje použití materiálů, které jsou určené speciálně pro polep dopravních prostředků, kde musejí odolat podstatně většímu namáhání než je tomu například u vývěsního štítu.

 

Jelikož je v současné době na výrobce reklamy vyvíjen stále větší tlak na snižování ceny, někteří toho využívají a nabízejí nezvykle levné realizace. Takový polep mnohdy původní parametry ztratí již po několika měsících a reklamace bývají neúspěšné.

a to hned ze dvou důvodů.  Tím prvním, který nemusí být někdy vůbec na škodu celého výsledku (to záleží na nápaditosti a zkušenosti grafika) a jedná se o vhodnou kombinaci celopolepu a polepu řezanou grafikou.

 

Tím druhým, a daleko častějším, bývá nízká kvalita požitých materiálů. To má za následek praskání folie, její odlepování, nebo velice krátkou dobu, po kterou bude mít vytištěná grafika stejnou barevnost jako v den nalepení.

Proto doporučujeme vždy si ověřit, jestli budou k polepu použity folie s životností min. 3-5 let pro řezanou grafiku a pro tištěnou požadovat výhradně lité folie a k nim odpovídající laminaci. Tyto produkty mají výrobcem udávanou životnost mezi 5 - 10 lety a od toho se také odvíjí jejich cena.

 

Naše firma má v tomto oboru přes 20 let zkušeností a vždy jsme dokázali najít pro naše klienty cenově nejvýhodnější řešení při zachování vysokého kvalitativního standardu.

Upozornění:

Zde uvedené ceny jsou skutečně pouze orientační! Pro určení skutečné ceny polepu auta je vždy třeba zpracovat konkrétní kalkulaci zohledňující skutečné množství a typ použitého materiálu (dle graf. návrhu) a náročnost vlastní aplikace. Oba tyto parametry se mohou dle typu vozu výrazně lišit. Vyobrazené rozložení reklam rovněž není nijak závazné a jednotlivé způsoby polepu je možno dle potřeby kombinovat.

polep aut – vizuální orientační ceník

 

dotaz / kalkulace / objednávka

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH. Společnost Studio 2P s.r.o. si vyhrazuje právo je kdykoliv bez předchozího upozornění měnit, jakož i specifikace produktů.

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.