INSPIRACE • VZOROVÉ SOUBORY ZDARMA • SOUBORY KE STAŽENÍ

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Čas jsou peníze, šablony zdarma šetří oboje ...

My jsme šli ještě o něco dál a ušetříme vám i čas potřebný k jejich vyhledávání na internetu! Na této stránce budou umístěny různé grafické šablony ve vektorových formátech, Adobe Illustrator a PDF, volně ke stažení. Vzhledem k tomu, že při jejich výběru postupujeme opravdu pečlivě, získáte stažením základ pro tvorbu vlastních grafických návrhů, té nejvyšší profesionální kvality.

 

Spolu s těmito grafickými komponenty jsme připravili i přesné šablony, které ocení všichni ti, co připravují data pro tisk některé z námi nabízených tiskovin, z nichž některé pro dokonalý výsledek vyžadují bezezbytku dodržet námi uváděné specifikace.

Různé grafické  předlohy, šablony
zde ještě asi nějaký

čas ke stažení

z časových nebudou... :-)

Ale máme zde pro vás jiná zajímavá řešení.

On-line tvorba grafických návrhů

v pojetí portálu CANVA.COM

 

 

Pro ty co by si rádi vytvořili nějaký ten jednoduchý grafický návrh vlastními silami, jsme objevili velice zdařilý a v mnohých ohledech i dokonalý portál, který obsahuje nejen různé výukové lekce, ale  také velmi zdařilý editor, který funguje na bázi předpřipravených layoutů (vzorů) a obsahuje rozsáhlé databáze fotografií, grafika a písem, které můžete ve svých návrzích použít, do návrhu si můžete ale také nahrát vlastní obrázky, loga a podobně.

 

Hotový návrh můžete nejen sdílet, ale hlavně si jej za drobný poplatek můžete stáhnout v podobě PDF v tiskové kvalitě.  Pokud v návrhu použijete pouze své vlastní obrázky a nebo elementy s poznámkou FREE, bude i tento EXPORT SOUBORU ZCELA ZDARMA!

 

Při vytváření, či úpravě grafického návrhu, jehož grafika, nebo podklad má být tištěn až k okraji papíru, je třeba překontrolovat (případně opravit) umístění tohoto podkladového motivu, aby přerušované čáry s ovladači transformací přibližně o 3 mm přesahovali až za viditelný okraj návrhu. Při exportu je pak ještě nutné zaškrtnout volbu "Publish with crop marks & bleed", která je umístěna v "zarolované" části nabídky Download, viz obrázek.

 

 

Video je fázi konečných úprav

k dispozici bude ve velice krátké době, zatím můžete využít některé výukové video z Youtube kanálu portálu Canva

 

Lucidpress.com - pro přípravu tiskových dat

na profesionánější bázi.

 

Tento on-line grafický editor již nabízí vše co je třeba pro vytvoření nejen prezentačních materiálu určených k následnému tisku, ale lze zde vytvářet také digitální prezentace, včetně možnosti on-line internetového publikování.

 

Jednou z nesporných výhod je možnost integrace se službou Google Disk, a tím i společné přihlašování pomocí účtu Google.

 

Výstupy z tohoto editoru mohou být různého druhu, co je velmi důležité pro nás, jako výrobce tiskovin, jeden z hlavních výstupních formátů je i tiskový soubor PDF, který má všechny náležitosti pro tisk potřebné, a to včetně možnosti nastav velikost spadávky dokumentu a umístění ořezových značek. Všechny tyto funkce jsou navíc dostupné zcela ZDARMA!

Pod těmito odkazy naleznete detailní návody
na přípravu dat pro tisk:

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.