REALIZACE REKLAMNÍCH KAMPANÍ • SPECIÁLNÍ VÝROBA

<<<

Možnosti jsou téměř neomezené …

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

U každého většího projektu je třeba vyřešit mnoho potencionálních problémů, které by mohly nastat, již při jeho plánování. Jenže z praxe je již dlouho známa skutečnost, že v okamžiku samotné realizace vyvstanou problémy, se kterými nikdo nepočítal. Pak vše závisí ne vynalézavosti a zkušenostech  realizačního týmu, ale mnohdy i na technickém zázemí a operativnosti výroby, zda vše dopadne dle očekávání, či nikoliv.

 

My Vám dokážeme nabídnout obojí. Zkušenosti tří generací reklamních výtvarníků s praktickými zkušenostmi, vlastní výrobu většiny nabízených produktů, s tím související technické vybavení. A zejména rozsáhlou subdodavatelskou podporu z různých odvětví výroby a služeb.

Příkladem naší operativnosti a komplexnosti našich služeb je dlouholetá spolupráce na různorodých
projektech realizovaných agenturou Promix

Aktuálně nejnovější projekt: Turné "The Simpsons slaví 25 let!"

Pro tuto akci jsme dostali, mimo jiné, za úkol vyrobit dva kusy dekorací obývacího pokoje rodiny Simpsonových v "životní velikosti", a to včetně výroby všech 3D objektů (pohovky, stolku, lampy). Nutno podotknout, že vše je plně funkční a uzpůsobeno pro snadnou montáž a demontáž, která je nutná pro přesuny celé dekorace během turné po České republice.

Výběr z fotografií z akcí konaných během posledních několika let.

Kompletní fotodokumetace je k dispozici ke shlédnutí na této adrese:

http://promix.rajce.idnes.cz

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.