LED OSVĚTLENÍ • INTELIGENTNÍ LED MODULY

inteligentní LED

a řídicí moduly

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

Přinášíme vám revoluční novinku
za dostupnou cenu.

INTELIGENTNÍ
RGB LED MODULY!

V závěru loňského roku jsme začaly vyvíjet zcela nový typ reklamního poutače, který využívá ke zobrazení požadovaného motivu inteligentních RGB LED modulů. Jelikož se jedná o RGB LED, je možné zobrazit jakoukoliv barvu, což v uspořádání LED do síťové matice a propojení s řídicí jednotkou umožňuje zobrazit jakýkoliv obraz, stejně jako je tomu na monitoru počítače, nebo na televizní obrazovce.

 

V současné době jsme schopni nabídnout panely s rozlišením obrazu až 64x32 bodů, což při nejběžnější hustotě rastru nabízí reklamní poutač o rozměrech 200 x 100 cm, nebo při použití vysoké hustoty rastru (pro použití na krátkou pohledovou vzdálenost) 100x50 cm.

 

Za pomoci dodávaného softwaru lze na této ploše zobrazovat pohyblivá reklamní sdělení, nebo jednoduché animace. Do paměti řídící jednotky lze uložit až 16 různých prezentací, které lze poté jednoduše přepínat.

 

A největší překvapení na závěr - cena základního panelu 100x50 cm, rozlišení 32x12 bodů s barevným RGB zobrazením (zcela vyhoví pro zobrazování jednořádkového běžícího textu a jednoduché grafiky), včetně řídící jednotky a napájecího zdroje, nepřesáhne 12 000 Kč + DPH!

dotaz / kalkulace / objednávka

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Obraz zástupce testu CAPTCHA
Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.