SVĚTELNÉ BOXY •  LED PODSVÍCENÍ • INTELIGENTNÍ LED SYSTÉMY

Jak zazářit s nízkými
náklady na energii ?

Světelné

boxy A výstrče

reklamy

s LED podsvíCENÍm

VÝHODY

LED OSVĚTLENÍ

PŘÍMÉ ODKAZY na produkty v této sekci

 

Vlastníte světelnou reklamu, kterou radši necháváte zhasnutou v obavě, že účty za elektřinu zrujnují váš rozpočet? Nebo o světelné reklamě uvažujete a zdá se vám její pořízení příliš nákladné?

 

Máme pro vás dobrou zprávu! Díky masivnímu rozšíření LED technologií se pořízení nové, nebo renovace stávající světelné reklamy, stává dostupným opravdu každému. Naše firma již několik let vyrábí světelné boxy, ve kterých jako světelný zdroj slouží právě LED moduly. A za velmi výhodných podmínek provádíme i přestavby stávajících světelných boxů.

 

LED osvětlení ve srovnání s klasickým zářivkovým spotřebuje přibližně o 80% méně elektrické energie! To znamená masivní úspory zejména pro firmy, které provozují více prodejen. Ale ani i případě jediného světelného boxu činí roční úspora nezanedbatelnou částku.

 

Co vše Vám můžeme z oboru světelné reklamy nabídnout? Je toho opravdu velmi mnoho a co je podstatné, jsme přímým výrobcem všech těchto nabízených produktů:

 • světelné boxy • světelné výstrče
 • světelné totemy
 • LED podsvícené reklamy
 • LED podsvícená písmena
 • světelná loga a nápisy s LED světlem
 • reklamy se světelnými efekty
 • světelné reklamy s nízkou spotřebou energie
 • přestavby stávajících boxů na LED osvětlení

Nejběžnější skupinu světelných reklam, se kterými se setkáváme jsou světelné boxy v různých podobách a provedeních. Pro výrobu těchto boxů jsou užívány prefabrikované plastové nebo hliníkové profily s různou šířkou a množstvím účelových modifikací konstrukce. Provedení boxů může být jak jednostranné pro připevnění na zeď, nebo oboustranné v podobě různých výstrčí.

 

Naše firma používá pouze profily hliníkové, protože nejen lépe vypadají. než plastové, ale hlavně jsou tvarově stálé (teplem se nekroutí) a délka životnosti je nesrovnatelně delší než u profilů platových.

 

Jako světelný zdroj jsou v našich boxech užívány LED moduly s vysokou svítivostí (světelný tok 120 – 165 Lm/modul dle typu modulu), osazené kvalitními chipy (Samsung nebo LG) s životností 30 000 - 50 000 světelných hodin, a to díky jejich kvalitní konstrukci, která zaručuje meziroční pokles svítivosti max. 5 – 10%. Pro srovnání u dnes hojně užívaných LED pásků je tato hodnota udávána mei 20 – 30%.

 

Reklamní plocha těchto boxů je tvořena extrudovaným opálovým PLEXI, na které je nalepena samolepicí vinylová fólie potištěná vysoce odolným a stálobarevným tiskem s vysokým rozlišením a sytými přesnými barvami.

 

Cenu kalkulujeme vždy individuálně dle parametrů daných ze strany objednatele. V případě objednávky většího množství stejných boxů poskytujeme množstevní slevu.

LED modul SAMSUNG

CENÍKY SVĚTELNÝCH BOXŮ

V ceníku jsou uvedeny pouze příklady rozměrů, pro kalkulaci jiných rozměrů, nebo výroby oboustranné světelné výstrče nás kontaktujte e-mailem, telefonicky, nebo pomocí našeho webového formuláře.

rozklikněte
si položku ceníku

Specifikace světelných boxů uváděných v ceníku:

materiál profilu: hliník

materiál zadní stěny boxu: Al sendvič (DIBOND 3 mm)

materiál prosvětlené plochy: speciální LED plexi 4 mm

světelný zdroj: LED moduly SAMSUNG (životnost 100 000 h)

 

specifikace polepu:

monomerický samolepicí vinyl s plnobarevným potiskem odolnými inkousty EPSON UltraChrome GSX, povrchová úprava lesklou nebo matnou laminací. Tisk je pro zvýšení sytosti tisknut ve dvou vrstvách.

 

specifikace PDF souboru pro tisk:

barevný profil: FOGRA39 - ISO coated v2(ECI)

verze PDF:  PDF/X-4

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21% a v případě cen vč. polepu grafikou jsou kalkulovány pro tisk z dodaných tiskových dat v PDF.

 • PROVEDENÍ 72 mm - HLINÍK

  Na prosvětlenou plochu s reklamou používáme
  speciální LED opálové plexi o síle 4 mm.

  Tím je zajištěn dokonalý rozptyl světla bez tzv. "hotspotů"

 • PROVEDENÍ 110 mm - HLINÍK

  Na prosvětlenou plochu s reklamou používáme
  speciální LED opálové plexi o síle 4 mm.

  Tím je zajištěn dokonalý rozptyl světla bez tzv. "hotspotů"

 • PROVEDENÍ 110 mm - HLINÍK EKONOMY

  Provedení EKONOMY je osazeno levnějšími, ale stále velmi kvalitními LED moduly, které mají stejný světelný tok a délku životnosti jako standardní moduly. Vyzařují však užší proud světla (120°). To může způsobovat nestejnoměrné nasvícení plochy, tzv. "hot spoty".

  Na prosvětlenou plochu s reklamou používáme
  speciální LED opálové plexi o síle 4 mm.

  Tím je zajištěn dokonalý rozptyl světla bez tzv. "hotspotů"

Lékarnický kříž - atypický světelný box - zakázková výroba
Světelný kliprám s reklamou
světelné boxy (hliník)
Ilustrační foto - vnitřní pohled do světelného boxu

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

kalkulace ceny světelného boxu

Světelné boxy a výstrče

boxy a výstrče s hliníko-ocelovou modulární konstrukcí
a led světelným zdrojem

LED podsvícené reklamy

reklamy na distancích vyfrézované z hliníkového sendviče

s různými typy LED podsvícení, nebo bez podsvícení

Jednou z novinek v naší nabídce jsou "podsvícené reklamy na distancích" jedná se reklamní nápisy, které jsou vyfrézovány z hliníkového sendviče o síle 3 mm, jejich lícová strana může být polepena libovolným motivem, polep tvoří potištěný samolepicí vinyl s povrchovou úpravou laminační čirou fólii pro zvýšení mechanické odolnosti a vyšší UV ochraně samotného motivu. Na rubové straně jsou umístěny LED moduly, které osvětlují podklad, na němž je nápis připevněn. Celý nápis (nebo i skupina nápisů) je k podkladu připevněn distačními šrouby.

 

Světelným zdrojem jsou v tomto případě nejen LED moduly s vysokou svítivostí (světelný tok 120 – 165 Lm/modul dle typu modulu), osazené kvalitními chipy (Samsung nebo LG) s životností 30 000 - 50 000 světelných hodin, které svítí bíle, ale lze použít i moduly svítící červeně, modře, žlutě, zeleně, ale také RGB moduly, jejichž barevnost je nastavitelná.

 

V případě použití RGB modulů je součástí dodávky také také řídicí jednotka s dálkovým ovládáním, pomocí které lze nastavit nejen barvu světla, ale také další parametry:

barvu světla

• intenzitu vyzařovaného světla

• různé intervaly blikání

• skokové změny barvy světla

• prolínání různých barev

• rychlost prolínání barev

 

Světelným zdrojem zde mohou být i tzv. inteligentní LED moduly, které lze ovládat tak, že speciální řídicí jednotka s pevným programem ovládá každý modul samostatně, tudíž je zde možnost nastavit například pro různé části nápisu různou barvi světla, nebo i složitější světelné efekty.

 

Cenu kalkulujeme vždy individuálně dle parametrů daných ze strany objednatele. V případě větší objednávky poskytujeme množstevní slevu.

 

Grafické zpracování s fotorealistickým náhledem budoucí světelné reklamy na fotografii budovy účtujeme částkou 1500 Kč + DPH, za předpokladu zaslání fotografie budovy v dostatečném rozlišení (min 4 Mpixely) a zaslání nápisů (loga) ve vektorovém formátu. Tato částka je účtována zálohově před započetím práce na návrhu a je splatná i v případě, že samotná výroba nebude realizována.

 

Výpočet potřebného počtu led modulů, jejich rozmístění a stanovení kapacity napájecího zdroje účtujeme částkou
200 Kč
+ DPH. Tento výpočet je nutný k určení přesné ceny zakázky a jej možno provést pouze tehdy, jsou známy přesné rozměry světelné reklamy.

Umístění LED modolů a elektroinstalace na rubu loga

Grafický návrh

LED Podsvícené logo - moduly se zelenou barvou světla

výroba a realizace

LED Podsvícené logo - moduly se zelenou barvou světla, Materiál loga - DIBOND, potažený potištěným vinylem + laminace, vše odsazeno od zdi.

detail distancí a podsvícení

Detail LED podsvícení s distančními šrouby

kalkulace ceny PODVÍCENÉHO NÁPISU

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Všechny ceny jsou uváděny bez 21% DPH. Společnost Studio 2P s.r.o. si vyhrazuje právo je kdykoliv bez předchozího upozornění měnit, jakož i specifikace produktů.

Copyright © 2012- Petr Paťha - Studio 2P s.r.o.